Īstenots projekts “Zīmola “Ette Tete” bērnu mēbeļu ražošanas efektivitātes uzlabošana un attīstīšana”.

Zīmola “Ette Tete” turētājs SIA “Snores” īstenojis Eiropas Savienības līdzfinansētu projektu, kura ietvaros iegādātas vairākas iekārtas ražošanas efektivitātes uzlabošanai un apjomu palielināšanai – daudzvārpstu urbjmašīna, formātripzāģmašīna, maliņu slīpmašīna un lāzergravēšanas iekārta.

2017.gada februārī Vietējai rīcības grupai “Zied Zeme” tika iesniegts projekts par ražošanas iekārtu iegādi zīmola “Ette Tete” mēbeļu ražošanas attīstībai. Projekts tika apstiprināts Lauku atbalsta dienestā, un iekārtas tika piegādātas un uzstādītas laika posmā no 2017.gada oktobra līdz 2018.gada februārim. Piegādātās un uzstādītās iekārtās uzlabo ražošanas efektivitāti un detaļu apstrādes ātrumu, kā arī nodrošina skrūvju vietu automātisku ieurbšanu ar daudzvārpstu urbjmašīnu, palielinot detaļu salikšanas precizitāti. Projekta ietvaros tika iegādāta lāzergravēšanas iekārta, ko līdz šim uzņēmums izmantoja kā ārpakalpojumu. Ar lāzergravēšanas iekārtas palīdzību iespējams piedāvāt klientiem produktu personalizāciju, kā arī papildināt izstrādātos produktus ar Latvju rakstu zīmēm.

SIA “Snores” ar “Ette Tete” zīmolu ražo bērniem noderīgas mēbeles kā bērnu kāpslītis, barošanas krēsliņš, Pikleres trijstūris un šūpulīši. Uzņēmums darbojas 2 gadus, kuru laikā produkti pārdoti uz vairāk kā 45 valstīm visā pasaulē – no Franču Polinēzijas līdz Jaunzēlandei.

“Ette Tete” misija ir atvieglot jauno vecāku rūpes par savām atvasēm, radot daudzfunkcionālas, lietošanā ērtas, drošas un vizuāli skaistas bērnu mēbeles.

Projekta kopējās izmaksas ir 37 903,25 EUR, no kurām 19 285,00 EUR ir Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējums un 18 618,25 EUR pašu finansējums.

Projekts “Zīmola “Ette Tete” bērnu mēbeļu ražošanas efektivitātes uzlabošana un attīstīšana” īstenots ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros.

LV_ID_EU_logo_ansamblis_ERAF_RGB

Advertisements